Aile Sağlığı Merkezi
İzmir Torbalı 12 Nolu Ayrancılar-2 Aile Sağlığı Merkezi
Torbalı, İzmir
Egekent Sitesi Ayrancılar Beld., İzmir 35860
Telefon bilgisi henüz yok — biliyorsanız bildirin
- Branş
- 1
- Listelenen hekim
- 2
Bilgiler kaynaklardan derlenmiştir; gitmeden önce kurumu arayıp teyit edin. Acil durumlarda 112'yi arayın.
Branşlar
Kurumun branş listesi kaynak beyanıdır; kurum tarafından doğrulanmadı.
Seçili branş: Aile Hekimliği. Hizmetler ve hekimler bu branştaki hekimlere göre süzülmüştür.
Hizmetler
Bu branştaki hekimler için bu kurumda belirtilmiş hizmet yok.
Hekimler — Aile Hekimliği
Aile Hekimliği (2)
Aile Hekimliği
Aile Hekimliği
Her branşta en fazla 6 hekim gösterilir; liste alfabetiktir ve bir sıralama değildir. Hekimlerin bu kurumda çalıştığı kaynak beyanıdır; kurum tarafından doğrulanmadı (doğrulanan ilişkiler kartta belirtilir).
Çalışma yeri bilgisi kamuya açık kaynaklardan derlenmiştir ve değişmiş olabilir. Güncel çalışma yerini hekimle ya da kurumla teyit edin. Hekimseniz bilgilerinizi "Bu profil size mi ait?" ile güncelleyebilirsiniz.
Adres ve ulaşım
İzmir Torbalı 12 Nolu Ayrancılar-2 Aile Sağlığı Merkezi, İzmir'in Torbalı ilçesinde bulunan bir aile sağlığı merkezidir. Bu rehberde kurumda 1 branşta 2 hekim listeleniyor.
Egekent Sitesi Ayrancılar Beld., İzmir 35860
Torbalı
Telefon bilgisi henüz yok — biliyorsanız bildirin
Kamu sağlık kurumu: muayene ve tedavi Genel Sağlık Sigortası (SGK) kapsamındadır. Randevu Merkezi Hekim Randevu Sistemi (MHRS) üzerinden alınır: mhrs.gov.tr ya da 182. Katkı payı, ücret ve sigorta ayrıntılarını gitmeden önce kurumdan teyit edin. Bu bilgi genel niteliktedir; Hasta Dostu ödeme ve sigorta konusunda sorumluluk kabul etmez.
Torbalı'da nöbetçi eczaneler · Torbalı'daki diğer aile sağlığı merkezleri
MHRS'den randevu nasıl alınır?
- Telefonla: 182'yi arayın.
- İnternetten: mhrs.gov.tr adresinde e-Devlet ya da MHRS şifrenizle giriş yapın.
- Uygulamadan: MHRS ya da e-Nabız mobil uygulamasını kullanın.
- İli, hastaneyi ve kliniği (bölümü) seçin; isterseniz hekimi de seçip uygun gün ve saati onaylayın.
- Gidemeyecekseniz randevunuzu aynı yoldan iptal edin; yer başka bir hastaya açılır.
mhrs.gov.tr'ye git (yeni sekmede açılır)
Hasta Dostu randevu vermez; randevu yalnız resmî kanallardan (182, mhrs.gov.tr, MHRS ve e-Nabız uygulamaları) alınır.
Sıkça sorulan sorular
İzmir Torbalı 12 Nolu Ayrancılar-2 Aile Sağlığı Merkezi hangi branşlarda hizmet veriyor?
İzmir Torbalı 12 Nolu Ayrancılar-2 Aile Sağlığı Merkezi için kaynakta belirtilen branşlar: Aile Hekimliği. Bu bilgi kaynak beyanıdır; kurum tarafından doğrulanmadı.
İzmir Torbalı 12 Nolu Ayrancılar-2 Aile Sağlığı Merkezi adresinde çalıştığını belirten hekimler hangi branşlarda?
Bu kurumda çalışan olarak listelenen hekimlerin branşları: Aile Hekimliği. Bu bilgi hekimlerin kayıtlarından gelir; kurum tarafından doğrulanmadı.
İzmir Torbalı 12 Nolu Ayrancılar-2 Aile Sağlığı Merkezi nerede?
İzmir Torbalı 12 Nolu Ayrancılar-2 Aile Sağlığı Merkezi adresi: Egekent Sitesi Ayrancılar Beld., İzmir 35860 (Torbalı, İzmir).
İzmir Torbalı 12 Nolu Ayrancılar-2 Aile Sağlığı Merkezi hangi ilçede?
İzmir Torbalı 12 Nolu Ayrancılar-2 Aile Sağlığı Merkezi, İzmir iline bağlı Torbalı ilçesindedir.
İzmir Torbalı 12 Nolu Ayrancılar-2 Aile Sağlığı Merkezi ne tür bir kurum?
İzmir Torbalı 12 Nolu Ayrancılar-2 Aile Sağlığı Merkezi, bu rehberde Aile Sağlığı Merkezi olarak kayıtlıdır.
İzmir Torbalı 12 Nolu Ayrancılar-2 Aile Sağlığı Merkezi adresine nasıl gidilir?
Konum, sayfadaki Adres bölümünde haritada gösterilir; Yol tarifi al bağlantısıyla harita uygulamasında yol tarifi alabilirsiniz.
Torbalı'da başka Aile Sağlığı Merkezi var mı?
Evet. Bu rehberde Torbalı'da 12 Aile Sağlığı Merkezi daha listeleniyor.
Torbalı'da nöbetçi eczane nerede?
Bugünkü nöbetçi eczaneler Torbalı nöbetçi eczaneleri sayfasında listelenir.
Bilgiler kaynaklardan derlenmiştir ve değişmiş olabilir; gitmeden önce kurumla teyit edin. Listedeki sıra bir öneri ya da derecelendirme değildir.
Bu içerik genel bilgilendirme amaçlıdır; tanı ya da tedavi yerine geçmez. Sağlığınızla ilgili kararlar için doktorunuza veya eczacınıza danışın. Acil durumlarda 112'yi arayın.